SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM z największym wzrostem słuchalności wśród kadry zarządzającej. Radio ZET wyprzedziło Trojkę

Wśród kadry zarządzającej najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w okresie od stycznia do października br. było RMF FM. Stacja ta zanotowała największy wzrost udziału, z kolei na przeciwnym biegunie znalazła się Trójka - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

 

Dołącz do dyskusji: RMF FM z największym wzrostem słuchalności wśród kadry zarządzającej. Radio ZET wyprzedziło Trojkę

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sin
Z czego wynika podawanie jednym razem dynamiki w procentach, a innym - w punktach?
0 0
odpowiedź
User
Prok
Ja tam wolę Trójkę. Mimo wszystkich zawieruch, i tak jest lepsza od komercji Zetkowo-RMFowej. Trójka poszerza horyzonty muzyczne, a RMF i Zet zawężają. Trójka jest radiem dla świadomych słuchaczy, a RMF i Zet to radia do brzęczenia w biurze, dla tych którym jest wszystko jedno, co im będzie brzęczało, byleby to było "lekkie łatwe i przyjemne". Trójka to muzyka z wyższej półki, prezenterzy z klasą. Jest kogo i czego słuchać. Wielu ludzi z Trójki ostatnio odeszło, bo źle się tam czuło, ale źle się czuli głównie ci, którzy byli uwielbieńcami Magdy "orze może" Jethon i pokazywali się z nią na tych wszystkich Możełach, galach urodzinowych itd. Prezenterzy, którzy trzymają się z dala od polityki i robią swoje (patrz listę wyżej wymienionych) nie mają w Trójce problemów. Piotr Metz, Piotr Stelmach, Piotr Baron, Agnieszka Szydłowska, Waglewscy, Jan Chojnacki, Jerzy Kordowicz, Dariusz Bugalski, Dariusz Rosiak, Mariusz Owczarek, Hirek Wrona, Marcin Kydryński i wielu innych - oni w Trójce są i będą, bo robią swoje i do nieswoich spraw się nie mieszają.

Trójka - i usłyszysz więcej! Nic dodać, nic ująć.
0 0
odpowiedź
User
do sin
Z czego wynika podawanie jednym razem dynamiki w procentach, a innym - w punktach?


bo do jednych danych lepsze są pkt. proc. (np. wyniki radiowe) a dla innych procenty (np. finanse)
0 0
odpowiedź